04.10.2018

Haabersti noortekeskus alustab uut hooaega põnevate tegevuste ja uue vabatahtlikuga

Haabersti Noortekeskuses on võimalik mängida lauatennist, lauajalgpalli, piljardit, xboxi, nintendo Wii-d, kaarte ja lauamänge. Lisaks on noortel võimalik saada õpiabi ning kasutada ruume tantsutreeninguteks. Veel toimub iganädalaselt noortekeskuses kunstiring, kokandusring, mälumänguring ning meisterdamisering. Ja see kõik on tasuta.

Haabersti noortekeskus tähistas veebruaris oma 17ndat sünnipäeva ning on oma tegutsemisajaga kujunenud Haabersti noorte jaoks peamiseks kogunemispaigaks, kus eesmärgipäraselt ja põnevalt vaba aega veeta. Uuele hooajale läheb Haabersti noortekeskus vastu uue vabatahtlikuga. Euroopa Vabatahtliku Teenistuse raames on Haabersti kollektiiviga 11 kuuks liitunud 22 aastane Vladislav Ershov Valgevenest.

Alati energiline ja rõõmsameelne Vladislav on juba mõne nädalaga leidnud noortekeskuse külastajatega ühise keele ja noortele väga meeldib temaga mõtteid vahetada ja suhelda. “Vladislavi kindel soov oli vabatahtliku teenistuse raames töötada noortega, aga Haabersti valis ta lihtsalt sellepärast, et see kohanimi kõlas hästi. Praegu on ta aga juba paari nädalaga selgeks saanud, et Haabersti noortekeskus on ideaalne koht vaba aja veetmiseks.

Oktoobri keskpaigast alustab noortekeskuses uus multimeedia teenus “Veebimull”, mille raames on võimalik osa saada digijoonistamise, foto-ja videotöötluse ning loovkirjutamise töötubadest. Veebimulli toimumist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames. Lisaks korraldatakse noortekeskuses hulgaliselt suuremaid ja väiksemaid üritusi.  Kõik need tegevused on noortele tasuta. Ainukese tasulise teenusena korraldab Haabersti noortekeskus kõikidel koolivaheaegadel linnalaagreid, kuhu on oodatud kõik 7-12 aastased noored.

Haabersti noortekeskuse kollektiiv ootab kõiki noori Haabersti noortekeskusesse. Noortekeskus (Õismäe tee 88A) on avatud esmaspäevast reedeni kell 14.00-20.00. Rohkem infot noortekeskuse tegemiste kohta: www.haabersti.ee või telefonil 53090808.

 

Uudise rubriigid: