12.10.2018

Haabersti noortekeskus alustab uut hooaega põnevate tegevuste ja uue vabatahtlikuga

Haabersti noortekeskus tähistas veebruaris oma 17. sünnipäeva ning on oma tegutsemisajaga kujunenud Haabersti noorte jaoks peamiseks kogunemispaigaks, kus eesmärgipäraselt ja põnevalt vaba aega veeta. Uuele hooajale läheb Haabersti noortekeskus vastu uue vabatahtlikuga. Euroopa vabatahtliku teenistuse raames on Haabersti noortekeskuse kollektiiviga 11 kuuks liitunud 22-aastane Vladislav Ershov Valgevenest.

Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgensoni sõnul on alati energiline ja rõõmsameelne Vladislav juba mõne nädalaga leidnud noortekeskuse külastajatega ühise keele ja noortele väga meeldib temaga mõtteid vahetada ning

"Vladislavi kindel soov oli vabatahtliku teenistuse raames töötada noortega. Praegu on ta juba paari nädalaga selgeks saanud, et Haabersti noortekeskus on ideaalne koht vaba aja veetmiseks," ütles Jürgenson.

"Haabersti noortekeskuses on võimalik mängida lauatennist, lauajalgpalli, piljardit, mängukonsoolidega Xbox ja Nintendo Wii, ja muidugi ka kaarte ja lauamänge. Lisaks on noortel võimalik saada õpiabi ning kasutada ruume tantsutreeninguteks. Toimuvad ka iganädalased kunstiringid, kokandusringid, mälumänguringid ning meisterdamiseringid. Ja see kõik on osalejatele tasuta," jätkas linnaosavanem.

"Oktoobri keskpaigast alustab Haabersti noortekeskuses uus multimeedia teenus nimega "Veebimull". Selle raames on võimalik osa saada digijoonistamise, foto- ja videotöötluse ning loovkirjutamise töötubadest. "Veebimulli" toimumist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi "Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine" kirjeldatud tegevuste raames. Lisaks korraldatakse noortekeskuses hulgaliselt suuremaid ja väiksemaid üritusi. Kõik need tegevused on noortele tasuta. Ainukese tasulise teenusena korraldab Haabersti noortekeskus kõikidel koolivaheaegadel linnalaagreid, kuhu on oodatud kõik 7–12-aastased noored," lisas Jürgenson.

Haabersti noortekeskuse kollektiiv ootab kõiki noori Haabersti noortekeskusesse!
Noortekeskus (Õismäe tee 88A) on avatud esmaspäevast reedeni kell 14–20.

Rohkem infot noortekeskuse tegemiste kohta:
www.haabersti.ee, 5309 0808

Uudise rubriigid: