16.11.2016

Haabersti tervisekeskuses saab valutava hamba korral abi kiirkorras

Valutava hambaga ei pea ootama päevi hambaarstile pääsemiseks, vaid Haabersti tervisekeskuses (Ehitajate tee 137) võetakse hambavaluga patsiendid vastu elavas järjekorras, ilma eelneva registreerimiseta.

Hambavalu puhul on tegemist erakorralise probleemiga. Haabersti tervisekeskuses tegeleb erakorraliste patsientidega Lääne-Tallinna Keskhaigla hambaravikliiniku valvearst. Valvearsti vastuvõtuaeg on esmaspäeviti, teisipäeviti ja kolmapäeviti kell 8:00-12:00.
„Hambavalu võib tabada ootamatult ning vajab kiiret lahendust. Seepärast on Haabersti elanikel hea teada, et valu korral ei pea nad ootama päevi järjekorras, vaid saavad kiirkorras abi valvearsti poole pöördudes,“ ütles Lääne-Tallinna Keskhaigla hambaravikliiniku juhataja dr Krista Vapper.
Dr Vapper täpsustas, et valvearsti ülesandeks on just hambavaluga tegelemine. Neil, kes soovivad tulla hambaarsti juurde regulaarsesse kontrolli, palub hambaravikliiniku juhataja siiski aja broneerida. Seda saab teha telefonil 609 0333 või Lääne-Tallinna Keskhaigla digiregistratuuris. 
Valvearsti vastuvõtule tulemiseks ei ole aga vaja end eelnevalt telefoni teel registreerida. Kohale jõudes peab patsient käima läbi tervisekeskuse 2. korrusel asuvast registratuurist, kus patsient pannakse kirja ning juhatatakse valvearsti kabineti juurde. Valvearst võtab patsiendi vastu esimesel võimalusel vastavalt elavale järjekorrale.