29.08.2019

Haaberstis alustab oma esimest kooliteed 397 last

Haaberstis alustab oma päris esimest kooliteed tänavu 397 last ja et nende koolitee oleks turvalisem, siis toimetasid Haabersti Linnaosa Valitsuse töötajad kõikidesse linnaosa koolidesse laste jaoks liiklusaabitsad, helkurvestid ning helkurid.

Haabersti linnaosa vanem Andre Hanimägi sõnas, et suvepuhkused on nüüdseks läbi saamas ja me oleme taas naasemas oma argitoimetuste juurde. „Ka lapsed on linnas tagasi ning juba loetud päevade pärast alustavad taas oma kooliteed. Et oma esimest kooliteed alustavad lapsed jõuaksid turvalisemalt kooli ja tagasi koju, siis ulatas linnaosavalitsus Maanteeametile abikäe ning aitas lastele mõeldud liiklusaabitsad ja helkurvestid komplekteerida ning koolidesse toimetada. Linnaosavalitsuse poolt lisasime kõikidele oma esimest kooliteed alustavatele lastele juurde ka helkurid,“ ütles linnaosavanem.

„Meie tänavatel on kohe veelgi rohkem lapsi liikumas ja seetõttu tuleb autojuhtidel olla veelgi tähelepanelikum. 2. septembril alustavad oma kooliteed ka paljud lapsed, kes on varasemalt tänavatel liikunud vaid vanematega. Oleme tähelepanelikumad ja hoolime väiksematest,“ lisas Hanimägi.

 

Uudise rubriigid: