23.09.2021

Põhjaliku uuenduskuuri läbinud Järveotsa mänguväljak avatakse mängupäevaga

Haabersti Linnaosa Valitsuse tellimusel läbis Järveotsa tee 15a asuv mänguväljak põhjaliku uuenduskuuri. Laupäeval, 25. septembril algusega kell 13.00 toimub mänguväljakul mängupäev, kus ämblikmehe eestvedamisel toimuvad lastele põnevad mängud ja võistlused.

Haabersti linnaosavanem Oleg Siljanovi sõnul on kõik huvilised nädalavahetusel oodatud uuenenud mänguväljakule. „Lisaks uutel atraktsioonidel lustimisele toimuvad ämblikmehe eestvedamisel võistlused ja aktiivsed mängud ning lastele valmistab õhupalliloomi õhupallimeister,“ ütles linnaosavanem.

„Mänguväljakule on paigaldatud juurde mitmeid uusi atraktsioone nagu kahekordne kaptenisillaga mängulaev, mis mahutab korraga kuni 40 last, kiiged, tasakaalurada ning mängulinnak, mis sobib hästi ka erivajadustega lastele,“ tutvustas Siljanov uuenenud mänguväljakut.

„Mänguväljaku alale ehitati kõnniteed ja välisvalgustus, rajati haljastus ning paigaldati pingid ja prügikastid. Vanad mänguväljaku atraktsioonid remonditi ja puhastati. Lisaks ehitati mänguväljaku juurde rannavõrkpalli väljak,“ jätkas linnaosavanem ning lisas, et atraktsioonid asuvad tartaankattega alal või liivakattega turvaalal.

Järveotsa tee 15a koguperemänguväljaku laiendamise projekteeris arhitektuuri- ja projekteerimisbüroo ConArte OÜ ning ehitas Tiptiptap OÜ. Mänguväljaku ehituse maksumuseks kujunes 282 393 eurot.

Mängupäevast osavõtt on tasuta.

Uudise rubriigid: