06.02.2020

Haaberstis toimub nädalavahetusel valgust ja trummilööke pakkuv tulepidu

Haabersti linnosavalitsus kutsub kõiki huvilisi laupäeval, 8. veebruaril algusega kell 16.30 Õismäe tiigi kaldale amfiteatrisse tulepeole, kus on võimalik osa saada vaatemängulisest ning kaasahaaravast Peeter Jõgioja tulisest trummietendusest. Lisaks on kavas tantsud ja laulud ning tegevused lastele ja noortele.

Haabersti linnaosavanem Andre Hanimägi sõnas, et tulepeo eesmärk on tuua siia pimedasse ja külma aega valgust ning soojust. „Amfiteatris pakuvad muusikalist meelelahutust Erich Krieger, Miia Margaret Untera ja Fofkin. Üritusel keerutavad jalga ning seavad samme Viisuveeretajad,“ rääkis linnaosavanem.

„Kuna alles oli aastavahetus, mis pakkus silmailu rohke ilutulestikuga kõikjal linnas, siis tuleme vastu loomaomanikele ja paljudele teistele ega korralda tulepeol suurt ilutulestikku. Haabersti tulepeole paneb võimsa punkti hoopis kaasahaarav ning silmailu pakkuv Peeter Jõgioja tuline trummietendus,“ jätkas Hanimägi ning kutsus kõiku huvilisi nädalavahetusel amfiteatrisse.

Haabersti Vaba Aja Keskuse noosootöötajate eestvedamisel on lastel ja noortel võimalus tulepeol osa võtta meeleolukast aardejahist.

Üritus on tasuta!

Tulepidu korraldavad Haabersti Linnaosa Valitsus ja Haabersti Vaba Aja Keskus.

Uudise rubriigid: