13.04.2021

Hakkas ilmuma uudiskiri inglisekeelsetele tallinlastele

Linnauudised on nüüdsest kättesaadavad ka inglisekeelsele elanikkonnale üle linna, sest Tallinna Kesklinna Valitsuse ja linna kommunikatsiooniteenistuse koostöös hakkas alates aprillist ilmuma igakuine uudiskiri, mis kajastab sisserännanud tallinlaste jaoks olulisimaid uudiseid.

12. aprillil ilmus esimene uudiskiri „Tallinn in Brief“, mille tellijaskond on juba praegu ligi 150 kohalikku inglise keele kõnelejat. Kui seni ilmus Kesklinna Valitsuse eestvedamisel inglisekeelne uudiskiri, mis oli suunatud just Kesklinna kui suurima inglisekeelse kogukonnaga linnaosa elanikele, siis nüüdsest laienes nii teemadering kui sihtgrupp üle Tallinna.

Esimene “Tallinn in Brief” sisaldab ülevaadet uutest Kesklinna rajatud jalgrattaparkimiskohtadest ja selgitab, miks paigutati Pirita kloostri ette piletimasin. Lisaks saavad uudiskirja tellinud linlased lugeda sellest, millises auväärses nimekirjas saavutas Tallinn teiste linnade seas kõrge koha ning millistel juhtudel saab aprillis ja mais kutsuda haigele lapsele koduarsti brigaadi. Uudiskiri sisaldab ka olulist teavet  Rocca al Mare promenaadi liikumisharrastajatele ning väikest munitsipaalpolitsei meeldetuletust kõigele avalikus ruumis viibijatele.

Tallinna inglisekeelse uudiskirja „Tallinn in Brief“ tellijaks saab end registreerida siin.

Uudise rubriigid: