13.04.2021

Halla tänaval ja Kaheküla teel algavad taastusremonttööd

Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti tellimusel alustatakse sel nädalal Haabersti linnaosas Halla tänava ja Kaheküla tee 1 - 7 taastusremonttöödega. Lisaks on linnaosas plaanis Käba tänava ehitustööd, millega alustatakse peale ehitusprojekti valmimist.

Haabersti linnaosavanema asetäitja Oleg Siljanov sõnas, et taastusremonttöödega alustatakse esmajärjekorras Kaheküla teelt. „Taastusremonttööde käigus uuendatakse olemasolevate tänavate asfaltkate, vahetatakse välja amortiseerunud äärekivid ning olemasolevad kaevupäised uute ujuvate kaevupäiste vastu. Lisaks teostatakse haljastustöid ja puude hoolduslõikust,“ rääkis Siljanov.

„Käba tänava rekonstrueerimise kohta on koostamisel ehitusprojekt. Peale ehitusprojekti valmimist algavate ehitustööde tulemusena valmib seal ca 65 meetri pikkune asfaltkattega ning tänavavalgustusega varustatud tupiktänav,“ ütles linnaosavanema asetäitja.

Ehitustöid teostab AS TREF Nord ning tööde teostamise lepinguline maksumus on 327 000 eurot. Ehitustööde lepinguline tähtaeg on 22. august 2021.

Liiklejatel palutakse järgida ajutiste liikluskorraldusvahendite nõudeid ja arvestada, et ehitustööde tõttu on piirkonnas tavapärane liiklemine häiritud

Uudise rubriigid: