28.03.2016

Haridusametis on avatud sõimelaste kunstitööde näitus „Loovad pisipõnnid“

Lastesõimede Ühendus esitleb Tallinna Haridusameti ruumides sõimelaste kunstitööde näitust „Loovad pisipõnnid“, mis on kokku pandud 2015/16. õppeaastal valminud töödest.

Sõimede ühendusse kuulub seitse lasteasutust: Muumipere Lastesõim, Tallinna lastesõimed Hellik ja Mõmmik, Lastesõim Planeedi Mudila ning Lasteaiad Kullatera, Mardi ja Südameke oma sõimerühmadega.

Lastesõimede Ühendus loodi 2004. aastal ja koos on toredaid ettevõtmisi korraldatud juba 12 aastat. Ühingu tegevus on suunatud pooleteise- kuni kolmeaastaste sõimelaste õppekasvatustöö rikastamisele ja pedagoogilise personali professionaalsuse tõstmisele kogemuste vahetamise ning koolituste ja motivatsiooniürituste korraldamise kaudu.

Igal aastal valitakse ühine teema, mida aasta jooksul praktiseeritakse ning õppeaasta lõpeb kõikide asutuste laste, vanemate ja personali suure perepäevaga. Nii on korraldatud liiklusaastal Kalevi staadionil perepäev „Targad sõbrad liikluses“, keskkonna-aastal „Kes, kus, mis loomaaias“ ja „Nõmme lilleliseks“ ning rahvatraditsioonide temaatikat süvitsi käsitlevatel aastatel „Pisipõnni laulu- ja tantsupidu“. Nüüd siis pandi kokku ühine näitus.

Näitus „Loovad pisipõnnid“ on Tallinna Haridusametis avatud 24. märtsist 30. maini 2016.

 

Oivi Saluri, Lastesõim Planeedi Mudila direktor

 

Uudise rubriigid: