05.06.2018

Hea on head teha!

04.juunil toimus Kullatera lasteaia traditsiooniline, järjelt juba viies heategevusüritus. Seekord pakkusid lapsevanemad abi lasteaeda mikrofonikomplekti ostmiseks.

Heategevusüritusest on saanud kaunis traditsioon.

Meie kõige tähtsam eesmärk oli veeta meeldivalt koos üks vahva suvesoe õhtupoolik, nautida üksteise seltskonda ja panna punkt möödunud õppeaastale. Õnneks soosis ka pealelõunane ilm meie toredaid tegemisi.

Üle aasta juuni kuu alguses toimuval heategevusüritusel on traditsiooniline laste etteaste, seekord ühine võimlemispidu, mida juhendas liikumisõpetaja Merike.

Lapsevanemate poolt oli organiseeritud õnneloos, kus põnevust jätkus nii suurtele kui väikestele. Kohvikutesse oli valmistatud nii magusaid kui soolaseid suupisteid, müüjatena toimetasid tegusad ja aktiivsed emmed. Töötas nii jäätise kui õhupalli müügi kontor, kust igaüks sai endale kaasa haarata värvilise lasteaia embleemiga õhupalli.

Lasteaia poolt oli kõikidele tasuta morss, küpsised ja puuviljad, emmedele-issidele kohv.

Laada tulu laekus kokku 974.24 eurot. Lasteaia annetuskonto on jätkuvalt kõikidele avatud.

Kullatera lasteaed tänab südamest kõiki eilsel heategevusüritusel kaasalööjaid ja panustajaid, organiseerijaid ja läbiviijaid, lihtsalt nautlejaid ja armsaid annetajaid.