06.05.2022

Head Mäepealse ja Kadaka piirkonna elanikud ja Mäepealse/Karsti-Kadaka pst ristmiku kasutajad!

Viimastel aastatel on Mäepealse/Kadaka pst piirkonda ehitatud uusi korterelamuid, mistõttu on liiklus piirkonnas oluliselt suurenenud.

Mõned aastad tagasi paigaldati Kadaka pst – Mäepealse – Karsti tn ristmikule valgusfoorid, mis vähendasid küll ristmiku läbilaskevõimet Kadaka pst suunas, kuid suurendasid oluliselt liikluskohutust.

Mäepealse tn 31 ja Kadaka pst 136 arenduste valmimise järel on oodata lähiaastatel piirkonda veelgi uusi kortermaju ja liiklejaid.

Selleks, et parandada ristmiku läbilaskevõimet ja suurendada liiklejate ohutust on Tallinna Keskkonna -ja Kommunaalameti tellimusel valminud Kadaka pst – Mäepealse - Karsti tn ristmiku rekonstrueerimise projekt, mis näeb ette ristmikuala laiendamist, milles on ettenähtud aeglustusradade ning ohutussaarte ehitamine ning kõnnitee ehitamine Karsti tn ja Lehtri tn vahelisele Kadaka pst lõigule.

Mustamäe Linnaosa Valitsus on elanikelt saanud erinevaid arvamusi selle projekti realiseerimise osas. Sellest lähtuvalt palume piirkonna elanikel ja ristmiku kasutajatel anda meile tagasisidet ristmiku laiendamise projekti asjus:

Kui arvate, et plaanil näidatud mahus ristmiku uuendamine on mõistlik ette võtta, ja see lahendus parandaks teie arvates liiklusohutust - pange postituse alla ❤️ (süda).


Kui arvate, et olemasolevast lahendusest piisab ning ristmiku laienduseks ei ole vajadust - pange postituse alla 👍 (like).

Hääletada saab facebookis!

Kui soovite lisainfot ristmiku laiendamise projekti kohta, palun kirjutage urmas.kopp@tallinnlv.ee või helistage 645 7514.

Võimalusel palume anda tagasisidet selle nädala jooksul (kuni 09.05).

Mustamäe Linnaosa Valitsus

Uudise rubriigid: