06.06.2017

Head kooliteed, kallid Tallinna Kihnu Lasteaia Liivalaidude ja Merelaidude rühma lapsed!

„Oh kooliaeg, Oh kooliaeg, millal Sina tuled, mul on valmis juba pliiatsid ja suled“ – nii laulsid lõpupeol Liivalaidude rühma koolieelikud. Tallinna Kihnu Lasteaias toimus 31. mail Merelaidude rühma ja 1. juunil Liivalaidude rühma lõpupidu.

Lasteaia lõpetanute koguarv, üksteist, ei ole suur, kuid sellegi poolest olid lõpupeod meeleolukad ja vägevad! Lõpupidudega tähistati üheskoos lasteaiakaaslastega ja vanematega lasteaias käimise lõppu ning koolitee peatset algust – üheskoos lauldi, tantsiti, lahendati ülesandeid, loeti luuleridu, osaleti näitemängus ja etenduses. Liivalaidude rühmast saadeti kooliteele viis last – Henri, Maximillian, Vassili, Stepan, Trevor Christian, ja Merelaidude rühmast kuus last – Elisabet, Anna, Diana, Dmitri, Alex, Sofya.

IMG_1699.JPG

Iga koolieelik sai lõpupeolt kaasa lasteaiatunnistuse, kinkeraamatu ja kuhjaga häid sõnu ning kallistusi. Lasteaias algatati eelmisel õppeaastal vahva traditsioon - koolieelikutele antakse lasteaiatunnistus üle allkirja vastu, kõik koolieelikud kirjutasid oma eesnime allkirjalehele ning tunnistati koolivalmiks.

Vassili.JPG

Peale lõpupidusid saalis, kogunesid lõpetajad, õpetajad ja lapsevanemad õuealale. Taevasse lennutati õhupallid sümboliseerimaks lasteaia lõppu ja koolitee algust. Liivalaidude rühma lapsed koos vanematega istutasid õuealale vahva mälestuse – õunapuu. Merelaidude rühma lapsed ja vanemad kinkisid lasteaiale mälestuseks lille, mis kaunistab lasteaia peasissekäiku.  

Täname koolieelikute lapsevanemaid hea koostöö eest! Tunnustame ja kiidame koolieelikute õpetajaid ja õpetaja abisid – Greete Soon, Kristi Mägi, Olga Toomikas, Angelina Diomina, Sirje Edasi, Marina Anohhina! Täname muusika- ja liikumisõpetajaid - Jekaterina Konnova, Jelena Veressova, Piret Tatar!

Tallinna Kihnu Lasteaed soovib sügisel kooliteed alustavatele lastele teadmisterohket ja huvitavat kooliaastat, sära silmadesse, avastamisrõõmu ja vahvaid uusi kaaslasi koolis!

Tallinna Kihnu Lasteaia juhtkond