06.10.2020

Head õpetajate päeva, kallid Mustamäe kooli- ja lasteaiaõpetajad!

5. oktoobril tähistame õpetajate päeva ning Mustamäe Linnaosa Valitsus õnnitles sellel tähtsal päeval kõiki meie linnaosa kooli- ja lasteaiaõpetajaid spetsiaalselt neile eritellimusena valmistatud tortidega.

Kokku viisime täna hommikul meie linnaosa 19 lasteaeda, 9 üldhariduskooli ning Mustamäe Laste Loomingumajja laiali 29 torti, ja see on 222 kg puhast rõõmu!
Kui traditsiooniliselt on linnaosavalitsus kutsunud pedagooge ja lasteaiakasvatajaid õpetajate päevale pühendatud pidulikule kontsert-vastuvõtule, siis seekord jäeti 6. oktoobriks kavandatud suurüritus, koroonaviiruse levikut silmas pidades, Kaja Kultuurikeskuses ära.
Arvan, et suur tort iga kooli õpetajaskonnale on hea lahendus, sest sellest saab osa kogu kollektiiv. Meie Mustamäe õpetajad on väga tublid ning on hea meel, et nende tublidust ning pealehakkamist on linnas märgatud ja tunnustatud. Ka aasta haridustegu tuli sel aastal Mustamäele ja selle pälvis Arte Gümnaasiumi Jalgpalliakadeemia. Linnaosavalitsus omalt poolt lubab, et teeme kõik selleks, et meie koolid ja lasteaiad veelgi rohkem korda saaksid.
Soovin kõikidele õpetajatele meeleolukat ja kaunist õpetajate päeva! Suur tänu teie igapäevaste pingutuste eest selle nimel, et meie laste elu ja Eesti tulevik oleks parem ja helgem!
Toredat ja magusat õpetajate päeva kõigile!
Lugupidamisega
Lauri Laats
Mustamäe linnaosa vanem

Uudise rubriigid: