01.02.2018

Heategevuslik fotoprojekt "Lapse Oma Eestimaa"

Neljapäeval, 1.veebruaril stardib Pelguranna Lasteaias üks vahva üritus nimega heategevuslik fotoprojekt "Lapse Oma Eestimaa".

Pelguranna Lasteaed kingib Eesti Vabariigile 100.juubeliks fotoprojekti "Lapse Oma Eestimaa", mille eesmärk on õpetada lastele ennast läbi visuaalse pildi väljendama ja viia pered ühistele fotomatkadele avastama Eestimaa imeilusat loodust. Lisaks on projekti eesmärk teha head ja toetada neid lapsi, kes seda väga vajavad.

Heategevuslik Fotoprojekt "Lapse Oma Eestimaa" ürituse lehekülg facebookis kõigile huvilistele avatud ja kogu info kättesaadav!

KUI SA KÄID TALLINNA PELGURANNA LASTEAIAS JA OLED 4-7AASTANE, SIIS SEE PROJEKT ON JUST SULLE💙

Ootame laste tehtud fotosid Eestimaa loodusest; lapse oma perest ja kodust; põnevatest hoonetest või kõigest muust, mis Eestimaaga seotud. Saata võib ka fotosid, mis juba varem pildistatud (suvel, sügisel).Ainus tingimus on, et foto oleks lapse enda looming.Pildistada võib lisaks fotoaparaadile ka mobiiltelefoni kaameraga.

Osalema on oodatud kõik Tallinna Pelguranna Lasteaia 4-7 aastased lapsed ja nende kuni 14 aastased vennad - õed.

Täpsem info ja projektiga seotud tegevused, üritused leiad rühmas olevatelt plakatitelt ja lastevanemate e-listist.USINAT PILDISTAMIST😊