24.10.2017

Hilinenud õnnesoov toob üllatusi argipäeva

Kuigi lasteaed tähistas oma 65. sünnipäeva 15. septembril, siis hilinenud sünnipäevasoov võib tuua üllatusi ka argipäeva. 24. oktoobril üllatas Tallinna Endla lasteaeda peaminister Jüri Ratas oma külaskäiguga.

Terve see õppeaasta möödub juubelihõnguliste pidustuste saatel. Septembris tähistas lasteaed enda 65. juubelit ja üsna varsti saab terve Eesti tähistada Eesti Vabariigi 100. juubelit. Iga sünnipäev on eriline ja seda eriti sünnipäevaliste jaoks. Endla lasteaia sünnipäevast on küll juba natuke aega möödas, kuid üllatused veel ei lõppe ja hilinenud õnnesoov rõõmustas täna tervet Endla lasteaia pere.

Nimelt külastas 24. oktoobril Tallinna Endla lasteaeda peaminister Jüri Ratas, et lasteaiale tagantjärele õnne soovida ja ka omalt poolt kingitus üle anda. Selline meelespidamine oli tervele lasteaiaperele suureks rõõmuks ja auks.

DSC_0255.jpg

Peaminister kinkis lasteaiale väärtusliku raamatu "Põhjamaade muinasjuttude kuldraamat", mis sobib suurepäraselt värskelt valminud Endla lasteaia lugemispessa. „Põhjamaade muinasjuttude kuldraamat” pakub tõelise lugemiselamuse nii väikestele kui ka suurtele ja avardab kõigi silmaringi. 

Photo 24-10-2017 12 27 57.jpg