14.09.2019

Hoidiste festival ja suur hoidiste konkurss

14. septembril kell 10-15 toimub Nõmme turul HOIDISTE FESTIVAL ja SUUR HOIDISTE KONKURSS. Kell 12 teevad mõnusat tantsumuusikat Annely Ott ja Rein Kontson. Päeva juhib Veigo Kaaret.

Saagikas suvi on peagi lõppemas ning sellega käib kaasas usin suveandide purkipanek.

Nõmme turul toimub 14. septembril kell 10-15 Hoidistefestival, mille raames korraldatakse ka „Suur hoidiste konkurss“ ning just sinna ongi kõik hoidised oodatud.

Konkursile on oodatud kodumaisest toorainest valmistatud hoidised. Olgu selleks siis soolane või magus, kurk või kõrvits, ploom või õun. Oodatud on kõikvõimalikud salatid, kompotid, moosid ja muud hoidised. Lisaks konkursile on kõik tallinlased oodatud ka oma hoidiseid festivali raames müüma.

Võistlustööd peavad olema varustatud korraliku teabega hoidises kasutatud koostisainete ja valmistamiskäigu kohta. Võistlustöid ootame 14. septembril hommikul kell 10-11 Nõmme turul Hoidiste festivalil konkursi sildiga varustatud lauas. Võistlustöid hindab ekspertidest koosnev žürii ning võitjad kuulutatakse välja juba kell 13 Hoidiste festivali raames. Parim hoidis saab preemiaks 300 eurose Kristiine keskuse kinkekaardi, teine koht 200 eurose ning kolmas koht 100 eurose kinkekaardi.

Kell 13 parimate hoidiste autasustamine . Konkursi tööd on oodatud 14.09 kell 10-11 Nõmme turul hoidistekonkursi lauas.

Kauplejad festivalile on oodatud registreeruma: https://bit.ly/2YRsxPs

Vaata ka festivali Facebooki

Uudise rubriigid: