15.01.2019

Homme algab konkursi „Aastaring Tallinnas 2018“ avalik hääletamine

Fotokonkursile „Aastaring Tallinnas 2018“ saab võistlustöid esitada kuni 15. jaanuarini 2019. Tööd, mis vastavad konkursi tingimustele, avalikustatakse 16. jaanuaril ning 16.-21. jaanuarini toimub konkursi kodulehel avalik hääletamine. Konkursist osavõtuks kvalifitseeruvad fotod, mis on jäädvustatud 2018. aasta jooksul ja 2019. aasta jaanuaris. Konkursi tingimustega saab tutvuda konkursi kodulehel http://fotokonkurss.tallinn.ee/. Leheküljel on ka kirjas, kuidas ja kuhu fotosid saata.

Konkursile saab iga osaleja üles laadida kuni 4 fotot. Fotod ei pea omavahel moodustama tervikut, neid võib lisada ühekaupa. Konkursile esitatud töid hindab kommunaalameti juhataja käskkirjaga kinnitatud komisjon, kes valib välja võidutöö ja 10 äramärkimist väärivat tööd. Rahva lemmik selgub avaliku hääletuse tulemusena konkursi kodulehel.

Komisjoni poolt väljavalitud võidutöö autor saab auhinnaks peegelkaamera Nikon D3500 KIT AF-P 18-55mm VR, millega saab ka väheses valguses jäädvustada rikkalike detailidega fotosid ja Full-HD videoid.  Avaliku hääletuse parima töö autor saab auhinnaks Rahva Raamatu kinkekaardi 50 euro väärtuses.

Uudise rubriigid: