19.08.2021

Homme tähistab Põhja-Tallinn iseseisvuse taastamise 30. aastapäeva koos Ivo Linna ja Antti Kammistega

Homme, 20. augustil kell 14 algab Tallinna Salme kultuurikeskuses Ivo linna ja Antti Kammiste kontsert Eesti taasiseseisvuse 30. aastapäeva puhul, kavas on Ivo Linna tuntuimad isamaalised laulud. Lisaks on kultuurikeskuse fuajees avatud ärkamisajale ja 90ndate vaimsusele pühendatud hüpiknäitus.

 

„Tähistame oma riigi olulist tähtpäeva just nii nagu ta meile tuli: ühtse meele ja ühiste lauludega,“ ütles Põhja-Tallinna vanema kohusetäitja Manuela Pihlap. „Muusika on keel, mis meid liitis siis ja liidab nüüd. Meie riikluse olulistel päevadel peavad inimesed, kes muusikat loovad ja meieni toovad, olema alati aukohal, sest ärkamisaega ilma nendeta ette kujutada oleks võimatu.“  

„Mul on väga hea meel, et saame nii tähtsal päeval taas kultuurikeskuse kõikidele huvilistele avada. Taasiseseisvuspäeval on avatud kultuurikeskuse fuajees ärkamisajale ja 90ndate vaimsusele pühendatud hüpiknäitus, seega tasub ka kontserdile tulla juba aegsasti,“ ütles Tallinna Salme Kultuurikeskuse direktor Sten Svetljakov.

Kontsert toimub Salme kultuurikeskuse vastselt remonditud saalis. Korraldajad panevad südamele, et tulenevalt koroonaviiruse levikust jälgiksid kõik üritusel osaleda soovijad oma tervist ja tuleksid kohale ainult hea enesetundega. Enne ürituse või tegevuse algust peavad kõik vaktsineeritud, haiguse läbi põdenud või testi teinud inimesed esitama ürituse turvalisuse huvides korraldajale vastava tõendi, seetõttu palutakse kohale tulla aegsasti.

 

Lugupidamisega

Uudise rubriigid: