07.04.2021

"Hoovid korda!" projektist Kristiines

Head kristiinelased! Järgnev sõnum peaks heameelt valmistama eelkõige kümnele korteriühistu elanikele, aga ka nende naabritele, kuigi põhjust rõõmu tunda on kõigil linnaosa elanikel. Värskelt lõppes toetusmeetme „Hoovid korda“ 2021. aasta taotluste menetlemine ja huvi selle vastu oli sel aastal üllatavalt suur. Toetuse eesmärk on muuta linna elukeskkond atraktiivsemaks ja parandada linlaste elukvaliteeti kogukondade ühistegevuse kaudu.

Rõõm on tõdeda, et Kristiine linnaosa korteriühistud on jätkuvalt aktiivsed. Sellel aastal esitas toetuse taotluse 13 korteriühistut, neist 10 tunnistati nõuetele vastavaks. Kokku toetatakse Kristiine korteriühistute projekte 50260 euroga.

Korteriühistute ettevõetavad tööd varieeruvad: toetust taotletakse parkimiskohtade rajamiseks, teekatte vahetuseks, piirdeaedade renoveerimiseks, rattamaja ehitamiseks, prügimajade ja süvamahutite paigaldamiseks,  aiapaviljoni ehitamiseks ja ka turvakaamerate paigaldamiseks.

Toetust said korteriühistud:

Vindi tn 9

Kotka tn 28

Pöialpoisi tn 1

Järve tn 29

Mustamäe tee 29

Iirise tn 5

Kotka tn 18

Mingi tn 5

Endla tn 90

Tuisu tn 4

Iga toetus korteriühistutele on toetus linnaruumi keskkonnasõbralikumaks ja kaunimaks muutmiseks ning teenib kõigi kaaslinlaste huve. Soovime jõudu korteriühistutele kavandatud projektide elluviimisel!

Kutsun korteriomanikke üles ka mõtlema juba järgmise aasta projektidele ning võimalusele taotleda nende elluviimiseks projekti „Hoovid korda“ tegevustoetust.

Lugupidamisega, 

Jaanus Riibe, Kristiine linnaosa vanem

Kristiine Linnaosa Valitsus

Metalli tn 5

Uudise rubriigid: