07.10.2020

Hopneri maja kursus tutvustab Tallinna ajalugu

Oktoobri keskel algab Raekoja platsil asuvas Hopneri majas põnev kursus „Tallinna ajalugu: Taani kuningast Eesti presidendini“.

„Nii nagu Tallinn ei saa kunagi valmis, ei tule lõppu ka legendidel ja uutel avastustel meie linnast. Nendega tutvuda võib samuti lõputult ja nii rikka ajalooga linnas on need kindlasti ütlemata põnevad avastusretked. Eriti kui neid juhivad kogenud teejuhtidest giidid, ajaloolased ja muuseumitöötajad,“ ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.  

Venekeelsed loengud Hopneri majas toimuvad alates 15. oktoobrist igal neljapäeval algusega kell 18. Loengusari hõlmab Tallinna ajalugu alates Valdemar II-st ja Saksa ordust kuni president Pätsi linnakujundusliku tegevuseni. Detsembri keskpaigani vältavasse programmi on kavandatud ka laupäeviti kl 13 algavad ekskursioonid. Loengud ja ekskursioonid on tasulised. Registreerimine ja lisainfo: romanljagu@hot.ee

„Tallinna ajaloo vastu valitseb viimasel ajal nii eesti-, vene- kui ingliskeelsete linnaelanike seas rõõmustavalt suur huvi. Meie septembrikuised tutvumisretked Kesklinna asumitesse olid väga rahvarohked, nii et tahame kindlasti ka nendega jätkata,“ lisas linnaosavanem.

Uudise rubriigid: