01.10.2021

Hurraa-hurraa - mudakohvik on nüüd avatud!

Nüüdsest saavad Luha lasteaia lapsed mängida mudakohvikus LÕBU LAIALT! tänu Summajate rühma Liliani vanematele!

Kolmapäeval, 29.septembril toimus Tallinna Luha Lasteaia õuealal juba kauaoodatud nn "mudakohviku" pidulik avamine. Selle nii tähtsa ja piduliku päeva puhul kogunes kogu lasteaiapere ümber kohviku, et koos lasteaia maskoti Tille-Rillega laulda kohvik avatuks Luha lasteaia laulu ja särtsaka Koka rokiga. Südamlikud tänusõnad  lasteaia direktori ja Summajate õpetajate poolt kuulusid Liliani perele, kellele anti üle tänutahvel ning tänukiri nii suurde heategevuslikku ettevõtmisse panustatud kauni töö eest.
Tänukiri anti ka Jarmo emale, kelle abiga on kohviku köögis nüüd olemas ka kaks pliiti ja ahi. Ja siis  saabus väga põnev hetk, mil Summajate õpetajad avalikustasid hääletuse teel valitud kohviku suurepärase nime - milleks osutus  "LÕBU LAIALT!" Kohviku avamise lindi läbilõikamise au sai osaks Lilianile.
 
"Mudakohvik" sai teoks tänu Summajate rühma Liliani perele, kelle pereisa selle projekteeris, kogu pere selle valmimisse oma panuse andis, kohale tõi ning ka valitud kohta paigaldas. Nüüdseks on mudakohvik  "LÕBU LAIALT!" avatud ja igapäevases aktiivses kasutuses!
Tänusõnad kuuluvad kõigile, kes panustasid mudaköögi pottide ja pannidega varustamisse.  Laste rõõm ja huvi mudakohviku vastu oli väga suur, sest nüüd saab ju lehesuppi keeta, tammetõrusid praadida või käbikooke küpsetada... Head isu!
 
Tallinna Luha Lasteaed tänab südamest Liliani pere selle kingituse eest!