27.04.2021

Huviringide näitus 2021

Esimene laine 2020. aasta kevadel ... Teine laine sellel õppeaastal ... Kuid teie ja mina leiame võimaluse meeldida endale vaatamata raskustele: isolatsioon, kaugõpe, karmid piirangud ...

Lõppude lõpuks ei tähenda koolielu ainult tunde, kodutöid ja konsultatsioone. Need on ka klassivälised tegevused, ringid ja kontserdid.

Peagi on eetris meie järgmine emadepäevale pühendatud videoprojekt.

Vahepeal tutvustame teie tähelepanu ringides tehtud laste töödele, kellest paljud töötavad jätkuvalt isoleeritult. Meie õpilased ei väsi meid oma loovusega üllatamast! Nende töid vaadates rõõmustate ja saate ise inspiratsiooni!

Sel aastal oleme välja andnud terve raamatu (modernsuse vaimus - elektroonilise!) Imeliste teostega. Kuid need pole kõik uuendused. Raamatus on interaktiivseid ülesandeid! Esimestelt lehekülgedelt leiate esitluse ja viktoriinid ringist "Noor bibliofiil".

Traditsiooniliselt korraldab see ring meie koolis lasteraamatute nädala. Sel aastal saate sellel üritusel osaleda, täites e-raamatus olevad ülesanded.

Pange tähele, et viktoriinil ja kirjandusvõistlusel osalejate vahel loositakse välja magusad auhinnad!

Ülesanded võivad lahendada 1.-6. Klassi õpilased. Kuid ka vanemate klasside õpilased saavad ka ise rõõmu tunda, sukeldudes oma lemmikmuinasjuttude lapsepõlvemälestustesse.

Link elektroonilisele raamatule:

Nautige ja osalege aktiivselt meie üritustel nagu varem!

Uudise rubriigid: