31.08.2017

Huviteatmikust leiab põnevaid tegevusi ja sporditreeninguid algavaks õppeaastaks

Uue kooliaasta eel on paljud just praegu endalt küsimas – millist huviringi või treeningut valida, milliste tegevustega vaba aega sisustada ja kust kogu seda infot leida? Hobidega tegelemine on ühtaegu ju arendav, kuid samal ajal ka lõbus viis, et koolivälist aega sisukalt veeta. Nüüd on suur osa huvitegevuse infost mugavalt leitav Tallinna huvitegevuse veebiteatmikust, kus ringitegevusi ja spordiharrastusi jagub igale maitsele ning eri vanuses lastele ja noortele.

Mahukast huviteatmikust leiab infot pealinna huvikoolide, muuseumide ning spordiklubide kohta ning esindatud on ligi 300 huviringi ja sporditreeningut Tallinnas.

Huvikoolid ja tegevused on teatmikus kergelt leitavad huvialade kaupa. Nii leiab kunsti- ja käsitööringe, muusika- ja lauluringe ning tantsutreeninguid, samuti ringitegevusi üldkultuuri ja tehnika aladelt ning suures valikus on esindatud ka eri spordialade harrastused.

Teatmiku koostas ja huvitegevuse infot vahendab Tallinna spordi- ja noorsooamet. Teatmik on nii eesti kui ka vene keeles. 

Tutvuge algava õppeaasta huviringide ja sporditreeningutega siin!

Tutvu huviringidega siin!