20.10.2020

IduEdu 2020

  • 20. oktoobril 2020 toimub virtuaalne "Moodsa õppimise festivalil iduEDU2020", kus Mudila viib läbi töötuba seoses eelmise õppeaasta tunnustusega Tallinna Haridusameti 2020.aasta haridusuuenduskonkursil teemal "Lapse päevase puhkeaja disain". Töötuba viivad läbi õpetaja Silvi, õppealajuhataja Jelizaveta ja õpetaja Anett.

Uue aja tingimustes kutsume osalema festivalil virtuaalselt. "iduEDU" on suunatud eelkõige haridusasutuse juhtidele, õpetajatele, õpilastele ja lapsevanematele, samuti kõigile teistele haridushuvilistele.

Festivalil löövad kaasa Tallinna Ülikool, eKool, Haridus- ja Noorteamet (HARNO), Startup Estonia, koolid, lasteaiad, muuseumid, huvikoolid ja Tallinna Haridusameti 2020. aasta haridusuuenduskonkursi parimad.

Festivali peaettekande teemaks on distantsõppe kogemused ja õppetunnid Tallinna linna ja Soome koolides. Korraldatakse ka kaks kaasahaaravat teemadebatti. Oleviku debatis arutlevad eksperdid, mis juhtus õppimise ja õpetamisega 2020. aasta kevadel, tuleviku debati tulipunktis on, kuidas muutunud olukorras tagada tõhus õppimine. Töötubades jagavad oma kogemusi põnevate õpiviiside leidmisel Tallinna koolid ja lasteaiad.

Kogu festivali ajakava avaldatakse festivali veebilehel ja Facebookis, siis saab hakata ka osalejaks registreerima.

Festival on kõigile osalejatele tasuta.