12.08.2019

Info 2019/2020 toimuvate huviringide kohta

Septembris alustavad jälle huviringid oma tegevust.

MEIE RINGID 2019/2020 hooaeg

Esmaspäev

  • Saksa keel- kell 10.00 - 11.30, juhendab Tatjana Dominica Muna, alustab 16.09
  • Seenioride tervendav võimlemine - kell 11.00 - 12.00, juhendab Kai Ilp, alustab 16.09
  • Male- kell 11.00 - 13.00, juhendab Gennadi Pavlov, alustab 2.09
  • Mölky mängimine - kell 12.00 - 14.00, juhendab Luule Mihhailova
  • Eakate hingeabirühm – kell 12.00 - 13.30, juhendab Peeter Krall. Iga kuu kolmas esmaspäev
  • Tervisevõimlemine- edasijõudnutele- 13.00 - 14.00 , juhendab Eve Ello, alustab 3.10
  • Vene kirjandusring- 13.00 - 15.00 ,   2 ja 4. esmaspäev juhendab Margarita Lamson, alustab 14.10
  • Piccolo koor- 15.30 - 17.00, juhendab Arne Männik, alustab 30.09

Teisipäev

  • Käsitööklubi „Raudrohi”- kell 10.00 - 13.00, juhendab Lembe-Maria Sihver
  • Hiina võimlemine (eesti keeles) - kell 10.00 - 11.00, juhendab Riina Hein, alustab 1.10
  • Mälutreening- kell 12.00 - 13.00,  iga kuu 1. ja 3. teisipäeval, juhendab Reet Trei, alustab 8.10
  • Bowling Al Mare Bowlingus- kell 14.00, juhendab Margarita Lamson, alustab 3.10
  • Lauatennis - kell 10.00-12.00, juhendab Milvi Rohumaa, alustab 3.09
  • Jooga eakatele - kell 14.00-15.00 UUS!, alustab 3.09
  • Lapikunstiring- kell 14.30 - 17.00, juhendab Mare Henno, alustab 3.10

Kolmapäev

  • Õmblusring- kell 10.00 - 11.30, juhendab Elma Tikker
  • Seenioride tervendav võimlemine – kell 11.00 - 12.00, juhendab Kai Ilp, alustab 16.09
  • Inglise keel I rühm- kell 10.00 - 11.30, juhendab Valve Unt, alustab 11.09
  • Toolivõimlemine - kell 12.15 - 13.00, juhendab Kai Ilp, alustab 18.09
  • Eesti lauluklubi - kell 11.30 - 12.30, juhendab Katrin Keerma, alustab 25.09
  • Kangastelgedel kudumine - kell 14.00, juhendab Ülle Asur, alustab 25.09

Neljapäev

  • Heegeldamis- ja kudumisring- kell 10.00 - 11.30, juhendab Juta Kuuse, alustab 3.10
  • Eesti keel - kell 10.00 - 13.00, juhendab Sirje Jaup
  • Seeniortants „ Karikakar”- kell 10.30 - 12.00, juhendaja Evi Tomingas, alustab 5.09
  • Tervisevõimlemine- edasijõudnutele- 13.00 - 14.00, juhendab Eve Ello, alustab 3.10
  • TPÜ esindaja vastuvõtt – kell 11.00-13.00, esindab Margarita Lamson
  • Lauamängud - kell 11.30 - 13.30, juhendab Luule Mihhailova

Reede

  • Inglise keel II rühm- kell 10.00 - 11.30, juhendab Valve Unt, alustab 6.09
  • Lauatennis - kell 10.00-12.30, juhendab Milvi Rohumaa
  • Mälu ja tähelepanu parendamine (vene keeles) – kell 11.00 - 12.00, juhendab Pifagor 2korrus
  • Male- kell 11.00 - 12.30, juhendab Gennadi Pavlov
  • Vene lauluklubi- kell 12.00 - 13.30, juhendaja Natalja Volodina, alustab 6.09
  • Mehed 65+ - kell 13.00 - 15.30, juhendab Ants Laasfeld. Ring toimub üle ühe nädala

 

 

Uudise rubriigid: