05.10.2020

Info2020/2021 toimuvate huviringide kohta

Septembris alustavad jälle huviringid oma tegevust.

MEIE RINGID 2020/2021 hooaeg

Esmaspäev

  • Saksa keel- kell 10.00 - 11.30, juhendab Tatjana Dominica Muna
  • Seenioride tervendav võimlemine - kell 11.00 - 12.00, juhendab Kai Ilp
  • Male- kell 11.00 - 13.00, juhendab Gennadi Pavlov
  • Mölky mängimine - kell 12.00 - 14.00, juhendab Luule Mihhailova
  • Eakate hingeabirühm – kell 12.00 - 13.30, juhendab Peeter Krall. Iga kuu kolmas esmaspäev
  • Tervisevõimlemine- edasijõudnutele- 13.00 - 14.00 , juhendab Eve Ello
  • Vene kirjandusring- 13.00 - 15.00 ,   2 ja 4. esmaspäev juhendab Margarita Lamson
  • Naisteklubi - 14:00 - 16:00, 1. ja 3. nädalal, juhendab Olga Kala
  • Piccolo koor- 15.30 - 17.30, juhendab Arne Männik
  • Arvutiõpe- 18.00-20.00

Teisipäev

  • Käsitööklubi „Raudrohi”- kell 10.00 - 13.00, juhendab Lembe-Maria Sihver
  • Hiina võimlemine (eesti keeles) - kell 10.00 - 11.00, juhendab Riina Hein 
  • Linetants - kell 11.30-12,30 juhendab Lea Salvet. 
  • Mälutreening- kell 12.00 - 13.00,  iga kuu 1. ja 3. teisipäeval, juhendab Reet Trei, 
  • Bowling Akadeemia Bowlingus- kell 14.00, juhendab Margarita Lamson
  • Lauatennis - kell 10.00-12.00, juhendab Milvi Rohumaa
  • Jooga eakatele - kell 14.00-15.00 ,juhendab Külle Kordemets
  • Lapikunstiring- kell 14.30 - 17.00, juhendab Mare Henno

Kolmapäev

  • Õmblusring- kell 10.00 - 11.30, juhendab Elma Tikker
  • Inglise keel I rühm- kell 10.00 - 11.30, juhendab Valve Unt
  • Seenioride tervendav võimlemine – kell 11.00 - 12.00, juhendab Kai Ilp 
  • Eesti lauluklubi - kell 11.00 - 12.30, juhendab Tõnu Kangron
  • Toolivõimlemine - kell 12.15 - 13.00, juhendab Kai Ilp, alustab 18.09 
  • Kangastelgedel kudumine - kell 14.00, juhendab Ülle Asur

Neljapäev

  • Heegeldamis- ja kudumisring- kell 10.00 - 11.30, juhendab Juta Kuuse
  • Arvutikursus edasijõutnutele - kell 10.00 - 12.00
  • Matkaklubi - 10.00 juhendab Taima Kippel
  • UUS jooga algajatele- 10.00-11.00  Kvalifitseeritud Joogaõpetaja Peterburist juhendab EKATERINA JAKOVLEVA
  • Eesti keel - kell 10.00 - 13.00, juhendab Sirje Jaup
  • Seeniortants „ Karikakar”- kell 10.30 - 12.00, juhendaja Evi Tomingas 
  • TPÜ esindaja vastuvõtt – kell 11.00-13.00, esindab Margarita Lamson 
  • UUS Jooga- Kvalifitseeritud Joogaõpetaja Peterburist juhendab EKATERINA JAKOVLEVA
  • Lauamängud - kell 11.30 - 13.30, juhendab Luule Mihhailova
  • Tervisevõimlemine- edasijõudnutele- 13.00 - 14.00, juhendab Eve Ello
  • UUS Jooga kõikidele Kvalifitseeritud Joogaõpetaja Peterburist juhendab EKATERINA JAKOVLEVA

Reede

  • Inglise keel II rühm- kell 10.00 - 11.30, juhendab Valve Unt
  • Lauatennis - kell 10.00-12.30, juhendab Milvi Rohumaa
  • Mälu ja tähelepanu parendamine (vene keeles) – kell 11.00 - 12.00, juhendab Pifagor 2korrus
  • Male- kell 11.00 - 12.30, juhendab Gennadi Pavlov
  • Vene lauluklubi- kell 12.00 - 13.30, juhendaja Natalja Volodina
  • Mehed 65+ - kell 13.00 - 15.30, juhendab Ants Laasfeld. Ring toimub üle ühe nädala