27.08.2021

Info2021/2022 toimuvate huviringide kohta

Septembris alustavad jälle huviringid oma tegevust.

 

 

HAABERSTI PÄEVAKESKUSE RINGID 2021/2022

ESMASPÄEV

  • -Saksa keel-kell 10.00-11.30, juhendaja Tatjana Dominica Muna, alustab 13.09
  • Mälu ja tähelepanu parendamine(vene keeles),kell 10.00-12.00, Pifagor
  • Male-kell 11.00-13.00, juhendaja Gennadi Pavlov, alustab 9.08
  • Seenioride tervendav võimlemine-kell 11.00-12.00, juhendaja Kai Ilp,  alustab 13.09
  • Mölky -kell 11.30-14.00, juhendaja Luule Mihhailova, alustab 9.08
  • Eakate hingeabirühm-kell 12.00-13.30, iga kuu 3 esmaspäev, juhendaja Peeter Krall, alustab 16.08
  • Tervisevõimlemine edasijõudnutele-kell 13.00-14.00, juhendaja Eve Ello, alustab 6.09
  • Naisteklubi-kell 14.30-16.00, iga kuu 2 ja 4 esmasp juhendaja Olga Kala alustab 16.08

TEISIPÄEV

  • Hiina võimlemine-kell 9.00-10.00, juhendaja Riina Hein, tel 5012361, alustab septembri lõpus või oktoobri alguses 
  • Käsitööklubi Raudrohi-kell 10.00-13.00, juhendaja Lembe Sihvre alustab 10.08
  • Lauatennis-kell 10.00-13.00, juhendaja Milvi Rohumaa, alustab 10.08
  • Linetants-kell 11.30-12.30, juhendaja Lea Salvet, alustab 10.08
  • Mälutreening-kell 12.00-13.00,iga kuu 1 ja 3 teisipäev juhendaja Reet Trei, alustab 5.10
  • Jooga eakatele-kell 14.00-15.00, juhendaja Külle Kordmets, alustab 24.08
  • Bowling Mustamäe-kell 14.00, juhendaja Galina   ,juba tegutsevad
  • Lapikunstiring-kell14.30-17.00, juhendaja Mare Henno, alustavad september

 

KOLMAPÄEV

  • Õmblusring-kell 10.00-11.30, juhendaja Elma Tikker, alustab 11.08
  • Seenioride tervendav võimlemine-kell 11.00-12.00, juhendab Kai Ilp, alustab 15.09
  • Toolivõimlemine-kell 12.15-13.00, juhendaja Kai Ilp, alustab 15.09
  • Kangastelgedel kudumine-kell 14.00, juhendaja Ülle Asur, 

 

NELJAPÄEV

  • Heegeldamis- ja kudumisring-kell 10.00-11.30, juhendaja Juta Kuuse, alustab augusti lõpp
  • Matkaklubi-kell 10.00, juhendaja Taimi Kippel
  • Seeniortants "Karikakar"-kell 10.30-12.00, juhendaja Evi Tomingas,  alustab oktoobris
  • Lauamängud-kell 11.30-13.30, juhendaja Luule Mihhailova, alustavad 12.08
  • Tervisevõimlemine edasijõudnutele-kell 13.00-14.00, juhendab Eve Ello, alustab 6.09

 REEDE

  • Lauatennis-kell 10.00-12.30, juhendaja Milvi Rohumaa
  • Male-kell 11.00-12.30, juhendaja Gennadi Pavlov
  • Vene lauluklubi-kell 12.00-13.30, juhendaja Natalja Volodina
  • Mehed 65+-kell 13.00-15.30, iga kuu 1 ja 3 reedel, juhendaja Ants Laasfeld, alustavad augustis