11.04.2016

Insener Aare Rebasele omistatakse raemedal

Teisipäeval, 12. aprillil algusega kell 15.00 toimub Tallinna Raekojas Tallinna Linnatranspordi AS korraldusel kahekümnenda CAF Urbos trammi Tallinna jõudmist tähistav pidulik koosviibimine, kus antakse üle raemedal Aare Rebasele, tutvustatakse trammipargi tulevikuplaane ja tutvustatakse trammiteemalist lasteraamatut.

Pidulikul koosviibimisel antakse üle Tallinna raemedal Tallinna Linnatranspordi AS-i trammiliiklusteenistuse trammide remondi ja hoolduse osakonna juhatajale Aare Rebasele, kes tähistab käesoleva aasta maikuus oma 70 sünnipäeva ja on 45 aastat Tallinna trammiliiklust edendanud.  

Tutvustatakse trammiprojekti hetkeseisu ning tulevikuplaane ja esitletakse esimesena Tallinnas tööd alustanud CAF Urbos trammist pajatavat lasteraamatut „Tramm nimega Moonika“. 

Osalevad Hispaania Kuningriigi ja Austria Vabariigi suursaadikud, Eesti valitsuse ja Tallinna linnavalitsuse liikmed, Zaragoza trammitootja ning TLT esindajad.

Taotluse anda Tallinna raemedal Tallinna Linnatranspordi AS-i trammiliiklusteenistuse trammide remondi ja hoolduse osakonna juhatajale Aare Rebasele esitas AS-i juhatuse esimees Enno Tamm.

Siiani on Tallinnas välja antud 62 raemedalit.