16.11.2016

Isade õhtu orienteerumisega

Sel aastal tähistasime lasteaias isadepäeva reedel, 11. novembri õhtupoole. Mitte kohaselt ei toimunud pidu rühmas, kus lapsed tavaliselt esinevad ja toimuvad sportlikud mängud. Seekord pidasime oluliseks, et laps saaks isaga aega veeta ning teha koos midagi toredat ning seda hoopiski tervislikult õues liikudes. Mõnus, et selleks ajaks oli ka lumevaip maad kaunistamas.

Ürituse alguseks oli planeeritud õhtupoolne aeg, et jõuaks saabuda pimedus,  sest tegevus toimus taskulampidega. Raja oli eelnevalt ette valmistanud meie liikumisõpetaja Liis. Nende lampidega  tuli pimedas üles otsida 8 valgustatud punkti. Igas punktis ootas ees ülesanne, mis vajas täitmist ning sealt lahkudes sai kaasa luulerea. Kui kõik 8 punkti läbitud ja luuleread käes, pidi hakkama neid järjestama, et kokku saada üks vahva isadepäeva luuletus.

Raja lõpul ootas iga osalejat  hubaselt valgustatud ja sisustatud õuepaviljon, kuhu õpetajad olid selleks puhuks katnud lauad. Kõiki  ootas soe jook ning suussulavad kringlid. Ka kostitamas olid õpetajad. Kes tahtis, sai kauemaks õhkkonda  nautima jääda, sai teiste peredega mõnusasti aega veeta.