05.11.2020

Isadepäeva sisustab haarav teadusteater

Kesklinna valitsus pakub lastele ja lapsevanematele võimalust osaleda isadepäeval, 8. novembril, Tartu teaduskeskuse Ahhaa põneval virtuaaletendusel ja õpitoas.

„Isadepäeval võiks teha midagi vahvat koos oma kalli isa ja ka teiste pereliikmetega. Varasematel aastatel oleme korraldanud sportlikke isadepäevi, aga seekord tähistame seda päeva virtuaalselt koos Ahhaa teadusteatriga. Tulemas on haarav etendus ja ühtlasi jagatakse õpetusi, kuidas teaduse abil sõpru ja tuttavaid enda kodus üllatada,“ ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.

Etendust ja õpituba on võimalik jälgida Kesklinna valitsuse Facebooki lehel otseülekandes 8. novembril kell 11-12. Etenduse kannab samuti üle ERR Lasteekraani kanal ja FB-s on video kättesaadav ka hiljem.

Ülekande algul saab kaasa elada Ahhaa teadusteatri vaatemängulistele katsetele ja eksperimentidele, misjärel saavad lapsed koos vanematega neid ise järele proovida. Katsete kaasa tegemiseks tuleb eelnevalt varuda vajalikke vahendeid, mille täpse nimekirja leiab Kesklinna valitsuse Facebooki ürituse seinalt. Igaüks, kes oma kodus katsed läbi teeb ja jäädvustab oma tegevuse video või fotoreportaažina ning saadab salvestuse korraldajale, osaleb auhinna loosimises. Täpsemad tingimused ilmuvad samuti Kesklinna valitsuse FB-ürituse seinale. 

Uudise rubriigid: