04.01.2022

Jänkukeste uus sõber - Sõber Karu

Esmaspäeval, 3.jaanuaril alustas Jänkukeste rühm Kiusamisest vabaks! programmiga, mis on mõeldud sõimerühmale. Tegemist on põhiprogrammi laiendusega, mis on mõeldud just 0-3 aastastele lastele.

Meie uus sõber oli meid otsima tulnud, kuna oli kuulnud, et Meelespea Lasteaias on selline vahva Jänkukeste rühm, kellel polegi veel ühtegi karust sõpra. Kogemata jäi ta aga hoopis akendel olevat jõulumuinasjuttu vaadates õues magama, nii et ärgates oli ta paksu lumeteki all. Õnneks tähelepanelikud Jänkukeste lapsed märkasid teda, ajasid ta üles, ning kutsusid ta tuppa sooja. Karul oli plaan hakata koos lastega kelgutama - tal oli selleks kaasas nii lumi kui ka kelk. Ruttu aga märgati, et lumi hakkas toas sulama ja sellest plaanist ei tule midagi välja. Kuna meie uus Sõber Karu oli selle üle väga õnnetu, näitasid lapsed, et toas saab kelgutada ka ilma lumeta. Ühiselt otsustati, et just selline vahva sõber võiks meiega koos olla iga päev, ning oma uueks koduks saab talle meie rühma mängumaja, mille korstna otsast ta iga päev kõiki laste tegevusi jälgib.

Rühma karukoosolekud hakkavad toimuma igal esmaspäeval. Täpsem info tegevuste sisu kohta on leitav nädalaplaanist. Programmi enda kohta saab rohkem lugeda http://www.kiusamisestvabaks.ee/ .

Rohkem pilte leiab SIIT.