16.05.2019

Järve kettagolfipargis tuleb perepäev

Laupäeval, 18. mail kell 12-15 korraldab Tallinna Kesklinna valitsus koos Eesti Discgolfi Liiduga perepäeva värskelt avatud Järve discgolfipargis.

„Meie jaoks on oluline anda kesklinna elanikele võimalus veeta ka linna piires oma vaba aega looduses. Äsja valminud kettagolfipark on ideaalne koht, kus osa laupäevast aktiivselt puhata. Kutsumegi tallinlasi koos lastega laupäeval tutvuma kettagolfi põhitõdedega. Seda on võimalik teha kogenud mängijate juhendamisel, kellega koos läbitakse rajal ka paar-kolm esimest korvi,“ ütles Kesklinna vanem Vladimir Svet.

Kohapeal saab tasuta rentida kettaid, huvi korral aga ka osta algajatele mõeldud komplekti. Parimaid raja läbijad autasustatakse. 

„Lisaks on linlastel suurepärane võimalus avastada enda jaoks terviserada Kesklinna linnaosas Järve metsas, kus on lähipäevil valmimas ka Viljandi maantee kergliiklustee,“ lisas Svet.

18 korviga ja enam kui 1,7 kilomeetri pikkune kettagolfirada on ulatuslikem Tallinnas. Rada asub Viljandi maantee ja Ülemiste järve vahelises metsas ning sinna pääseb Valdeku tänava ja Viljandi maantee ristmikul asuva parkla kaudu (Viljandi mnt 13d).

Uus spordirajatis valmis Kesklinna ja Nõmme linnaosa valitsuste, discgolfiklubi Drive In ja Eesti Discgolfi Liidu koostöös ning kannab suurima toetaja järgi nime Coolbet Järve discgolfipark.

Uudise rubriigid: