26.03.2020

Jätkame õpinguid kodus

Kallid lapsevanemad! Karantiiniajal me hoiame ennast ja teineteist, peseme käsi ja hoiame õues distantsi, aga ei anna viirusele alla ja jätkame õpinguid kodus! Mängime erinevaid õppemänge, kuulame muinasjuttu, vaatame teatrit, meisterdame, laulame, tantsime ning võimleme. Vaatame õppevideosid, kordame sõnu ja väljendeid õpetaja järgi ja jätame neid meelde.

Kalakese rühma õpetaja Daria valmistas oma 6-7a. lastelele õppemängud. Mänge saad sinagi mängida vajutades SIIA ja SIIA. Head mõistatamist!

Päiksekese rühma õpetaja Monika (liitrühm) tervitab kõiki oma rühma lapsi ning vanemaid  ning õpib koos Teie kodusolevate lastega eesti keelt SIIN. Sinagi võid koos õpetaja Monikaga liituda.

Lotte rühma õpetaja Asja valmistas oma rühma 4-5a. lastele õppemängud.  Õppemänge saab mängida SIIN ja SIIN.

Eesti keele õpetaja Liia tervitab kõiki oma lapsi ning õpetab lastele värvide nimetusi eesti keeles oma kodus. Kas sina tunned kõiki värve? Tule sinagi koos õpetaja Liiaga õppima. Koos saate õppida SIIN.

Lotte rühma õpetaja Jelena valmistas oma rühma lastele 4-5a. mängu: "Arva ära mis on pildil ja kus see kasvab?". Õppemängu saab mängida SIIN.