10.01.2019

Jõulud 2018

19.-21. detsembril tähistasime kooliperega saabuvaid jõule.

19. detsember toimus koolis jõuluõhtu, kuhu oli oodatud kogu koolipere.
Kell 16.00-18.00 olid avatud töötoad, kohvik ning õpetajate tehtud hoidiste müügilett. Kokku oli avatud kuus töötuba- infotehnoloogia töötuba, maagilise keemia töötuba, puidust seibidest jõuluehte valmistamise töötuba, marmoreerimistehnikas jõulukaunistuste valmistamise töötuba, šoti tantsu töötuba ja spoonist jõulukaartide valmistamise töötuba. Kohvikus müüdi õpetajate poolt valmistatud maitsvaid kooke ning soolaseid suupisteid. Päkapikk Ruuda kutsus kõiki külalisi õpetajate tehtud hoidiseid ostma. Hoidiste valik oli väga mitmekesine. Töötubadest, õpetajate tehtud hoidiste müügist ja kohvikust saadud tulu läks ka sel aastal kooli huvitegevuse toetuseks. Kokku kogusime pea 530 eurot! Aitäh kõikidele lastele, lastevanematele ja õpetajatele, kes oma panuse sellesse andsid!
Samal õhtul kell 18.00 algas aulas traditsiooniline jõulukontsert, kus esinesid tublid lauljad, tantsijad, luuletajad ja pillimängijad. Sellel korral sai kaasa laulda ka publik. Üheskoos lauldi tuntud jõululaule.

Vaata videot kogu jõuluõhtust siit.
Vaata pilte jõuluõhtust siit.

20. detsembril pidasime jõulupidusid. 1.- 4. klass vaatasid etendust “Kuidas saada heaks?” ning peale etendust tuli lastele külla jõuluvana. Kõik klassid said lugeda salme, laulda või mõne muu etteastega üllatada. 5.-9. klassidele esinesid imeilusate paladega Sissi ja Jessica. Õpilastel oli võimalus peale kontserti esinejatelt autogrammi küsida. Vaata pilte siit.

21. detsember kogunes kogu koolipere Püha Vaimu kirikusse traditsioonilisele jõulumõtisklusele. Püha Vaimu kirikus õnnistati kooli uut lippu. Vaata pilte siit.