15.01.2018

Jõulukuuskede kogumine

Kristiine linnaosa elanikud võivad oma vana jõulukuuse viia selleks tarbeks paigaldatud kogumiskonteinerisse Välja tänav 8 maja taha kuni 19.01.2018.

Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe kutsub Kristiine elanikke 28. jaanuaril kell 18 Talvetulele- jõulukuuskede põletamise suurejoonelisele ja põnevale vaatemängule, mille eesmärk on ka keskkonnateadlikkuse ja -säästliku käitumise edendamine. 

„Kristiine esindab keskkonnasõbralikku mõtteviisi, näiteks ei ole linnaosa avalikus ruumis tänavu püstitatud metsast raiutud jõulupuid, vaid ehtisime ainult ehtsaid ja kasvavaid puid. Selleks, et hoida oma elukeskkond puhas ja korras, aitame elanikel oma jõulukuused ära anda. Kutsungi inimesi üles neid mitte lihtsalt hooletult ära viskama, vaid viima jõulukuused selleks paigaldatud konteineritesse ja saama tänu sellele hiljem osa etendusest, mis toob sooja valgust pimedasse Põhjamaa talve,“ rõhutas Riibe.

Kristiine linnaosas saab kuni 19. jaanuarini tuua vanad jõulukuused Välja tn 8 maja taga asuvasse lahtisesse konteinerisse. Inimeste jaoks, kes elavad Energia, Elektroni, Alajaama, Järve või Seebi tänaval ning ei soovi oma jõulukuuske tuua Välja tänavale paigaldatavasse konteinerisse, korraldatakse vastava sildiga märgistatud kuuskede kogumiskohad lähipiirkonnas.

Tallinna kesklinnas kogutakse jõulupuid viies kohas kuni 26. jaanuarini:

  • Nautica keskuse (end Norde Centrumi) parkla Ahtri tn 9;
  • plats Pleekmäel Imanta, Liivalaia ja Juhkentali tn ristmikul;
  • plats Pärnu mnt viadukti all;
  • Vesivärava kohviku ja Kadrioru staadioni vahel asuv parkimisala;
  • Väike-Rannavärava tn 6 parkla.

Palume jõulukuuskede kogumiseks mõeldud konteineritesse olmeprügi, ehitusprahti ega muid jäätmeid mitte ladustada.