15.12.2021

Jõulupeod Tallinna Lotte Lasteaias

Tallinna Lotte Lasteaias toimusid rühmade jõulupeod 13 - 15.detsembrini 2021.

Jõulupeod on lastele alati olulised ja kauaoodatud. Õhus on ärevust ja rõõmu, suur soov esineda, mängida ja suhelda jõuluvanaga. Ning loomulikult kingid - isegi kõige tagasihoidlikumad lapsed kogusid julgust, et minna jõuluvana juurde. Lugeda salmi, keerutada, laulda, tantsida või lüüa patsu. Kõige julgem poiss mängis isegi viiulit. Oluline on silmside ning jõuluvana tähelepanu. Ka jõuluvanale tehti üllatusi: joonistusi, kaarte ja isegi helkur.
Sel aastal toimusid rühmade peod täpselt nii nagu sooviti. Albertid nautisid hubast olemist saalis ning esinesid õpetliku etendusega "12 kuud". Oskaritel ja Brunodel oli samuti pidulik koosviibimine saalis, planeeritud vahvate esinemiste- ja pillimängudega. Lotted ja Annad pidasid pidu õues, et osaleda said ka lapsevanemad. Kõige väiksematel Pipodel oli armas jõuluhommik rühmas ning Roosidel kohe terve jõulupäev, mis algas hommikul kuni õhtul kella 8-ni välja, mil edastati lasteaia tulepesa juures jõulusoove. Tore kui rühmad on omanäolised ja erilised ning lapsed õnnelikud!
Kui kõik rühmade peod eile läbi said, kogunes kollektiiv ühiselt, et võtta kokku aasta 2021, süüa head ja paremat ning soovida häid soove. Lasteaia poolt kingituseks soe fliisjakk ning ergonoomiline seljamudija fuajeesse.
Aitäh päkapikkudele ja jõuluvanale! Oleme tänulikud ja ootame teid järgmisel aastal jälle...