20.12.2020

Jõulupeod meie lasteaias

Jällegi on käes jõuluaeg, mis on täis imesid, muinasjutte ja üllatusi. Sel aastal toimusid rühmade jõulupeod pisut teisiti kui varasematel aastatel. Aiarühmade jõuluüritused leidsid seekord aset hoopis lasteaia õuealal ning pakkusid lastele mõnusaid üllatusi ja jõulurõõmu.

15. detsembril said jõuluüritusest osa Kratid, Limpsikad, Päikeselapsed ja Kiisupere ning 16, detsembril Naerusuud, Õunakesed ja Rüblikud. Üritusel osales iga rühm eraldi.

Esmalt liikusid lapsed muinasjutumajakesse, kus neid võtsid vastu muinasjutupäkapikud (õpetajad Elo, Anneli, Marge ja Miina), kes jutustasid lastele dramatiseeritud muinasjutu "Päkapiku jõululugu". Edasi liikusid lapsed koos oma õpetajatega otsima jõuluvana toakest, kus tähtis taat juba neid ees ootas. Lapsed said jõuluvanale laulda, luuletusi lugeda ning koos jõuluvanaga tantsida. Lasteaia õuesõppe klass oli aga nagu võluväel muutunud kauniks jõulukohvikuks, kus lastel oli peale jõuluvanaga kohtumist võimalus maiustada kringli ja sooja teega. 

Pisikesed Lepatriinud, Pesamunad ja Päikesekillud lustisid 11. detsembril muusikasaalis, kus neil käis külas ka Jõuluvana.

Suur tänu kõigile, kes koos lastega jõuluime taas ellu äratasid!