23.12.2021

"Jõulupuu kodulinna tänavatel"

Tallinna Arbu Lasteaed projektis "Jõulupuu kodulinna tänavatel".

Mis on maagia? Maagia on midagi reaalsuse ja muinasjutu vahepealset! Maagia on heade haldjate ja päkapikkude maagia! Kui tore on see, kui saame ise muutuda võluriteks ja oma kätega  muinasjutu luua! Detsembri kuu jooksul  osalesid kõik meie lasteaia lapsed miniprojektis "Jõulupuu kodulinna tänavatel" ja meisterdasid kuuse kaunistusi.

Tallinna Arbu Lasteaed projekti koordinaator. Projekti eesmärk on ühendada võimalikult palju Tallinna linna lasteaedu ning kaunistada lähiümbruses vähemalt üks puu, et inimesed saaksid nautida iluga. Projektis osalesid 21 lasteaeda Tallinnast ja isegi 1 lasteaed Lätist.

Siin on mõttekaaslastega lasteaiad, kes aitasid luua oma piirkondades võlupuid: Kullatera, Liikumine, Delfiin, Lastesõim Hellik, Tähekese, Pae, Sikupilli, Ievina-Latvia, Lehola, Ülemiste, Priisle, Raadiku, Muhu, Kivila, Kivuristiu , Mustakivi, Männikäbi, Loitsu, Kihnu ja loomulikult meie Arbu lasteaed. Vaata, millist ilu on meie lasteaia lapsed loonud ja külastades projekti kodulehe https://www.facebook.com/groups/438801254621682