21.12.2021

Tondiraba park täitub valguse ja muusikaga

Teisipäeva ja kolmapäeva, 21. ja 22. detsembri õhtul muutub Lasnamäel asuv Tondiraba park talviseks võlumaaks, kus võtavad ruumi erinevad valguslahendused ja toimuvad vabaõhukontserdid.

„Kutsume tallinlasi Tondiraba parki, mis muutub kaheks õhtuks omamoodi võlumaaks, kus saab enne suuri pühasid veeta aega valguse ja taustamuusika keskel koos pere ja sõpradega. Kahe õhtu jooksul saab pargis jalutada mööda valgustatud radu ja nautida armastatud artistide esinemisi,“ ütles Lasnamäe linnaosavanema kohusetäitja Anu Aus. 

Meelt lahutavad 21. detsembri õhtul Tanja Mihhailova koos Mikk Saare ja Karl Kanteriga. 22. detsembril õhtul annab meeleoluka kontserdi Stig Rästa. Mõlemad kontserdid algavad kl 19 ja toimuvad Tondiraba pargi korvpalliväljakul. 

Muinasjutulist meeleolu aitavad luua erinevad valgusinstallatsioonid, mis on paigutatud Tondiraba pargi aladele ja rõhutavad selle eripärasid. Valgused süttivad pargiruumis järk-järgult alates kella 16-st ning rõõmustavad külalisi mõlemal õhtul kella 22ni.

Sündmus on tasuta ning toimub täies ulatuses vabas õhus.  

Uudise rubriigid: