31.10.2018

Juurdeveo tänav avatakse liiklusele

Täna, 31. oktoobril avatakse taas liiklus Tallinna Juurdeveo tänava vastselt remonditud lõigul Pärnu maantee ja Türi tänava vahel.

„Kindlasti on see oodatud hea uudis nii piirkonna elanikele kui ettevõtjatele, sest tehtud tööde tulemusel muutus oluliselt paremaks ja ohutumaks jalakäijate, jalgratturite ja kõigi teiste liiklejate elu. Loodi juurde uusi parkimiskohti, lahendati ära sademevee äravool ning korrastati ka haljastust,“ selgitas Kesklinna vanem Vladimir Svet. 

Rekonstrueerimistööde käigus rajati Juurdeveo tänavale asfaltkattega ühesuunaline sõidutee, mille servades tähistati jalgrattarajad. Tänava mõlemal poolel on nüüd kõnniteed. Lisaks loodi Juurdeveo tänava äärde 27 parkimistaskut. Tänav sai LED-tehnoloogial põhineva valgustuse, jalakäijate ülekäigurajad aga erivalgustuse. Vaegnägijate liikumise hõlbustamiseks paigaldati ülekäiguradadele ka braikivid. Haljastustööde lõpetamiseks on parkimine tänaval kohati keelatud kuni järgmise nädala lõpuni.

Samas piirkonnas jätkuvad Türi tänava rekonstrueerimistööd Juurdeveo ja Saku tänava vahelises lõigus, mille lõpetamine jääb novembrisse. Tööd teeb Tallinna kommunaalameti tellimusel YIT Infra Eesti AS.

 

Uudise rubriigid: