07.04.2021

KAISUKARUD rühma märts!

Märtsikuu möödus meil projektiteema “Tilk ja plärts” all.

Lapsed said teha mitmeid jalutuskäike mere äärde, kus saime näha ka mere mitmeid nägusid - hall ja tuuline meri, rahulik meri, jäätunud meri. Kuulasime mere kohinat ning püüdsime sama ka oma rühmas rütmipillidega teha.

Ei saanud ju oma retkedelt tühjade kätega naasta ja seega saime kogutud põnevatest materjalidest (kivid, roostikutükid, adru) “ehitada” ka päris oma pisikese mere. Mere juurde kuuluvad loomulikud ka laevad, mis leidsid oma koha meie maketikesel aknalaual. Meie “merel” seilanud laevadele puhusime joogikõrtega tuulegi purjedesse.

Väga põnevalt möödus meil veepäev, kus saime näha veeklaasis vihma ja kommidest tehtud vikerkaart. Maitsesime erinevate maitsetega vett ja lemmikuks oli jõhvikatega vesi. Meile meeldivad ikka tervislikud valikud. 

Teatrinädalal etendasime lastega “Naeris” mugandatud versiooni “Püha porgand”. Loomulikult ei puudunud laste toidulaualt sel päeval ka porgand seetõttu. 
Aitäh vanematele, kes lugesid meie üleskutsest osa võttes lastele videosse mõne luuletuse või jutukese. Videod oli laste jaoks väga huvipakkuvad ja äratundmisrõõm emmest-issist oli suur!

KIVA programmi karud on nüüd naasnud meie juurde ning ilusti riides. Tänud vanematele ja vanavanematele 😊

Aprill on tervise- ja nutikuu ja uued tegevused ootavad! 😊