29.03.2018

KEVADKONTSERT 2018

18.03.2018 kell 12.00 Traditsiooniline üritus toimus tasuta ja oli mõeldud kõigile Mustamäe ja Tallinna elanikele. Kontserdist võtsid osa Mustamäe Laste Loomingu Maja erinevate ringide õpetajad ja õpilased

Vene Kultuurikeskuses (Mere pst.5)

Mustamäe Laste Loomingu Maja

KEVADKONTSERT

18.03.2018 kell 12.00

 Traditsiooniline üritus toimus tasuta ja oli mõeldud kõigile Mustamäe ja Tallinna elanikele. Kontserdist võtsid osa Mustamäe Laste Loomingu Maja erinevate ringide õpetajad ja õpilased: Laste-ja noortekoor „Hellas“ oma solistide- ja mudilastega (õpet. A.Kaidja, E.Maasalu); Tantsuring „Filigraan“ (õpet.  N.Tśalaja);  Estraaditantsukool „Peppy Dance“ (õpet. O.Juśkova) ; klaverisolistid (õpet. T.Tamme, E.Janno) ; Koreograafiaring „Pääsuke“ ja Sportlikud tantsud (õpet. S.Ilves) ;   Kitarriring (õpet. M.Kuusler) ; Showtantsuring „Jete“ (õpet. D.Senkel ja E.Rüütli); Loovusring „Sipsik“ (õpet. E.Reinkort); Teater „Naeratus“ (õpet. T.Tomilova) ; Pühapäevakool ja Muusikateater (õpet. T.Pekarskaja); Kostüümiteater ( õpet. J.Tsarenko).

Kontsert annab hea võimaluse lastele saada uusi esinemiskogemusi, näidata oma esinemisoskust ja julgust toime tulla suure lava ja kontserdisaali tingimustes. Ka juhendajatele on see hoopis huvitavam väljakutse, kuna see annab uusi võimalusi oma ideede realiseerimiseks. Kõigil lastevanematel on võimalus jälgida toimuvat avaramates ja mugavamates tingimustes, et kaasa elada oma laste ja kogu meie MLLM tegemistele. Kokkuvõtteks  kogu see suur üritus, tegutsemine ühise eesmärgi nimel, liidab MLLM õpetajad, lapsed ja vanemad ühtseks koolipereks.

Fotoalbum:

http://www.tallinn.ee/est/mllm/Kevadkontsert-2018-2