08.07.2021

Kaasahaarav festival meelitab noored Politseiparki

Eeloleval laupäeval, 10. juulil kell 13-19 on kõik noored oodatud Politseiparki mitmekülgsele festivalile. Erinevaid põnevaid tegevusi jagub kogu parki ja kõigile.

„Kutsume kõiki noori sel laupäeval Politseiparki, kus neid ootab arendav, sportlik ja meelelahutuslik noortefestival. Päeva jooksul pakuvad erinevaid mängulisi ja loomingulisi tegevusi Kesklinna noortekeskus ja Keskraamatukogu. Terve päeva vältel toimub õpilasfirmade laat ning kaasahaaravad vestluspaneelid, mida juhivad ettevõtlikud noored Robin Pass ja Liise Timmo. Kohal on politsei ja Päästeameti esindajad,“ ütles Kesklinna vanema asetäitja Jelena Kalbina.

Lisaks saab oma osavust proovile panna slackline’il ja tsirkuse töötoas, osalejaid ootab ka tõukeratta töötuba ja tänavakunsti töötuba, kus valmistatakse valamistehnikas kleepse. Keskraamatukogu korraldab animatsiooni töötoa, kirjandusliku jalutuskäigu ja meisterdamisi. Päästeamet tutvustab päästeautot ja -tehnikat ning tuleohutust.

Kuuma ilma leevenduseks toob Tallinna Vesi kohale 500-liitrise veepaagi. Noortel palutakse võtta kaasa oma isiklik veepudel.

Politseipargi Noortefestivali korraldavad Tallinna Haridusamet ja Kesklinna noortekeskus.

Uudise rubriigid: