02.11.2016

Kadriorus toimub talihooldustehnika esitlus

Kui ilmaolud veidigi võimaldavad, toimub homme, 3. novembril kell 12 Kadrioru staadioni esisel väljakul Tallinna tänavatel kasutatava talihooldustehnika esitlus, kus tehnika kohta annavad lühiseletusi Tallinna Kommunaalameti lepingupartnerite, tänavapuhastusfirmade Tänavapuhastuse AS, Osaühing N&V ja OÜ Jaaksoni Linnahoolduse esindajad.

Abilinnapea Kalle Klandorfi sõnul olid tänavapuhastajad täna talveks valmis ja juba hommikul kelle neljast saati oli tänavatel väljas 73 ühikut lumetõrje tehnikat ning 31 brigaadi labida ja luuamehi. „Kui lumesadu veidigi võimaldab, teeme homme ka traditsioonilise talvetehnika ülevaatuse  Kadrioru staadioni esisel platsil, aga kui on vaja tööd teha, jääb „paraad“  ära.

Talveperioodi alguseks on lepingupartnerid varunud libedusetõrje tegemiseks kokku 9731 t naatriumkloriidi, 545 t graniitsõelmeid  ja 24 t kaltsiumkloriidi. Liiklusohtlikesse kohtadesse on paigaldatud 31 puistematerjalide konteinerit. Tallinna Kommunaalameti lepingupartneritel, tänavapuhastusfirmadel on talveperioodil tänavatel kokku 72 tehnikaühikut (s.h 43 puisturit, 21 multifunktsionaalset traktorit, 8 laadurit) ja 31 käsitööbrigaadi.