01.03.2016

Kahe kuuga on remonditud ca 5500 löökauku

Tallinna tänavatel töötab ööpäevaringselt ohtlike löökaukude remontimisel kaheksa brigaadi (neli päeval ning neli öösel) ning üks brigaad remondib Vanalinna kivisillutisi.

Kolmapäeval, 2. veebruaril teostatakse remonttöid Laagna teel, Peterburi teel, Tondi tänaval, Linnu teel, Paldiski maanteel, Endla tänaval, Viljandi maanteel ning vastavalt olukorra muutumisele ka teistel teedel ja tänavatel. Asfalditehaste käivitumiseni likvideeritakse löökaugud esmajärjekorras suurtel peatänavatel, tänavatel, kus liigub ühistransport ja seal, kus löökaugud on otseselt avariiohtlikud.

Käesoleva aasta algusest on Tallinna Teede AS remontinud ligikaudu 8290 ruutmeetrit  asfaltkatet (orienteeruvalt 5500 löökauku), milleks on kulunud  2110 tonni kuuma mustsegu. Teekatte mittevastavuste tähistamiseks on Tallinna tänavatele paigaldatud 1865 ajutist liiklusmärki.

Tänavate põhjalikuma hooldusremondiga saab alustada siis kui ööpäevane keskmine õhutemperatuur tõuseb kuni pluss viie kraadini ja käivitatakse asfalditehased. Möödunud, 2015. aastal käivitati esimene asfalditehas 26. märtsil.