05.06.2019

Kalda tänaval saab taas korvpalli mängida

Nõmme linnaosa valitsuse tellimusel valmis Kalda tänava ääres korvpalliväljak, mis ehitati seal varem asunud amortiseerunud palliplatsi asemele. Valgustusega seotud tööd on vaja veel lõpetada, kuid korvpallisõbrad saavad platsi juba kasutada.

Nõmme linnaosa vanema Grete Šillise sõnul on Kalda tänava korvpalliplatsile vaja rajada veel valgustus, kuid muidu on väljak valmis ja seal saab juba palli mängida. „Varem oli samas kohas ligi kümme aastat puidust väljak, mis ilmastikule vastu ei pidanud ja muutus mängijatele ohtlikuks. Kuna seda polnud võimalik enam parandada, lasime selle turvalisuse huvides lammutada. Uus asfaltväljak ehitati varasema puidust platsi asemele,“ rääkis linnaosavanem. „Kalda tänava väljak on Nõmmel esimene, kus on ka madalad korvid lastele,“ lisas Šillis.

Nõmmel on avalikke korvpalliväljakuid kümme, lisaks üksikud korvid mitmetel mänguväljakutel, kus saab tasuta mängida. Lisaks on Nõmme spordikeskuses plastikust kattega tasuline väljak.

Kalda tänava väljak asub Kalda ja Rabaveere tänavate ristmiku juures. Väljaku ehitas Tee ja Tee OÜ ning see läks maksma 47 209 eurot (koos käibemaksuga).

Uudise rubriigid: