16.08.2016

Kandideeri EASi Ärimentorprogrammi

Programmi kandideerimise tähtaeg on 16. september 2016.

EAS ootab sügisel algavasse ärimentorprogrammi kandideerima ambitsioonikaid alustavaid ettevõtjaid. Samuti otsib EAS kogenud ettevõtjaid, kes on valmis osalema programmis mentoritena. Kandideeri EASi kodulehel.

Ärimentorprogramm on mõeldud alustavate ettevõtjate edule, kiiremale kasvule ning ekspordile kaasaaitamiseks:

  • Alustav ettevõtja saab endale koostööpartneriks kogenud mentori, kellega koos arutada läbi ettevõtte arenguplaanid ning teha olulisi otsuseid.
  • Programm sisaldab mitmeid praktilisi töötubasid ärimudeli, müügi, tootearenduse jt alustava ettevõtja jaoks vajalikel teemadel, mida viivad läbi Eesti juhtivad nõustajad ja eksperdid.
  • Programmis osaleval mentoril on võimalus programmi käigus läbida koolitus ja saada rahvusvaheline coachi sertifikaat ning osaleda välisõppereisil.
  • Kõigi osalejate jaoks on see hea võimalus oma ärialase võrgustiku kasvatamiseks.

EAS-i programmi koordinaator Katrin Eha sõnul on Ärimentorprogrammi näol tegemist ühe EASi edukaima projektiga. ,,Programmis seni osalenud alustavad ettevõtjad on hakanud rohkem tootma, rohkem müüma ja kiiremini kasvama. Meie poolt läbi viidud võrdlus tõi välja, et programmis osalenud ettevõtjad on saavutanud 3 korda suurema kasvu kui teised sarnased ettevõtted“, ütles Eha.

Sel sügisel algab programmi 13. hooaeg. Kokku on programmi varasemalt läbinud ca 500 alustavat ettevõtjat. Varasemad osalejad ise on välja toonud, et mentorsuhte kaudu kogemuste jagamises ja üksteiselt õppimises peitub suur väärtus.

EAS Ärimentorprogrammi võetakse vastu seekord koguni 50 mentiid ja 50 mentorit, kandideerimise tähtaeg on 16. september.

Programmi veebileht ja nii mentiide kui mentorite kandideerimine: http://www.eas.ee/teenus/arimentorid/

Programmi leht Facebookis: https://www.facebook.com/mentorprogramm/

Programm on osalejatele tasuta. Ärimentorprogrammi rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Programmi viib ellu EAS koostöös BDA Consulting OÜ-ga.


Lisainfo:

Rahel Lindpärg
mentorprogramm@bda.ee