14.01.2019

Kandideeri MELT Innovatsioonifoorumi showcase alale!

MELT innovatsioonifoorum toimub 9. aprill 2019 Tallinna Kultuurikatlas. MELT innovatsioonifoorum on Tallinna Ettevõtlusameti ja Tallinna Loomeinkubaatori korraldatud igakevadine tulevikku vaatav inspiratsioonikohtumine. Lisaks inspireerivatele lugudele pakub selle aasta MELT innovatsioonifoorum ka käega katsutavat innovatsiooni praktilist poolt.

Lisaks inspireerivatele lugudele pakub selle aasta MELT innovatsioonifoorum ka käega katsutavat innovatsiooni praktilist poolt. Katla suurel Showcase alal toimuvad Eesti ettevõtete, säravate start-upide innovaatiliste toodete ja teenuste esitlused.

Paljud ideed ja ettevõtmised on tuntust kogunud nii õpilasfirmade konkurssidel kui ka Ajujahil, kuid nüüd on kõigil võimalus leiutisi omal käel proovida ja oma silmaga näha. Esindatud on väga mitmed tegevusvaldkonnad, mis tõestab, et innovatsioon ei sõltu ettevõtte tegevusvaldkonnast, vaid julgusest mõelda teisiti, eristuda ja lihtsalt pealehakkamisest.

Osalemine ja lisainfo:

Oma osalemissoovist palun teada anda hiljemalt 5. märtsiks, lisage  osalemissoovile palun osalejate nimed ning kontaktid. Samuti ootame lühikest tutvustust (1 lõik). Palun lisage ka lingid uudistele, mis teie ettevõtte kohta on viimasel ajal ilmunud. Tagasiside toote/teenuse sobivuse kohta Showcase alale annab korraldaja nädala jooksul.

MELT Innovatsioonifoorumi kodulehekülg: https://melt.ee/ on valmimisel, seniks vaata möödunud aasta foorumi ja demoala muljeid MELT Innovatsioonifoorum 2018 FB lehelt.

Soovid rohkem infot?

Võta ühendust:
Eve Kärner
MELT Showcase ala koordinaator
Tallinna Ettevõtlusamet
eve.karner@tallinnlv.ee 
tel 6404 448

Uudise rubriigid: