28.08.2019

Kandideeri noore ettevõtja preemiale

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Swedbank ootavad noori kuni 35-aastaseid (k.a) Eesti ettevõtjaid kandideerima 5000 euro suurusele noore ettevõtja preemiale. Kandideerimine on avatud 1. augustist 4. septembrini. Preemia ja Aasta Noore Ettevõtja tiitel antakse üle 11. oktoobril toimuval pidulikul Eesti ettevõtlusauhindade galal.

Noore ettevõtja preemia konkurss on mõeldud kuni 35-aastasele (k.a) Eestis registreeritud ettevõtte omanikele ja juhtidele, kes on paistnud silma oma ettevõtte hea käekäigu kindlustamisel, oma toodete, teenuste või tehnoloogiate uuenduslikul kasutamisel ning kes juba ekspordivad või omavad ekspordipotentsiaali.

Kandideerimiseks tuleb 4. septembriks 2019 saata e-posti aadressile konkurss@koda.ee digitaalselt allkirjastatuna motivatsioonikiri ning ankeet, mille saab alla laadida siit www.koda.ee/et/meist/noorettevotja. Oma kandidatuuri võivad esitada ettevõtjad ise, nende töötajad, kliendid või erialaorganisatsioonid jt. Konkursile esitatud kandidaatide hulgast valib võitja välja korraldaja organisatsioonide ja ettevõtjate esindajatest koosnev komisjon. Preemiat rahastab Swedbank Eesti AS.

Noore ettevõtja preemia konkurss toimub juba neljandat korda. 2015. aastal pälvis tiitli ja preemia Indrek Ulst ettevõttest Mooncascade OÜ, 2016. aastal sai tunnustuse Markus Villig ettevõttest Taxify OÜ, 2017 sai noore ettevõtja preemia Kristel Kruustük ettevõttest Testlio OÜ ning 2018 noore ettevõtja preemia pälvis Robin Saluoks eAgronomist.

Vaata lisa: www.koda.ee/et/meist/noorettevotja

Kaur Orgusaar
Kommunikatsioonijuht
Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

Uudise rubriigid: