07.10.2021

Kanutiaia pargis toimub lustlik lastehommik

Eeloleval pühapäeval, 10. oktoobril algusega kell 11 toimub Tallinna Kesklinnas asuvas Kanutiaia pargis meeleolukas lastehommik, kus jätkub tegevust erinevas vanuses lastele.

„Pakume lastele ja nende vanematele suunatud üritusega kõigele huvilistele võimaluse hiljuti põhjalikult rekonstrueeritud Kanutiaia park enda jaoks uuesti avastada, et seal ka edaspidi mõnusalt aega veeta,“ ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.

Poolteist tundi kestval üritusel ootavad lapsi värvikad näomaalingud, lõbusad õhupallid, magus suhkruvatt ning põnevad mängud ja töötoad. Sisepääs üritusele on tasuta.

Kanutiaia park sai rekonstrueerimise käigus uue, inim- ja loodussõbraliku valguslahenduse. Lisaks teedele valgustatakse puid ja haljastust, Vene Kultuurikeskuse ja Kanutiaia huvikooli fassaade ning Dostojevski skulptuuri. Uudse valguslahenduse sai ka purskkaev. Uuendatud on mänguväljaku valgustus ja paigaldatud valgusega pargipingid. Samuti on korrastatud pargiteed ja loodud võimalused linnakunsti eksponeerimiseks. 

Uudise rubriigid: